Jan Deyl Conservatory of music

logo Jan Deyl Conservatory of music

Naše škola zřídila anonymní schránku důvěry  - systém Whispero, který funguje online a nepřetržitě. Nyní můžete posílat své podněty či připomínky zcela anonymně. Oznámení zaslaná do schránky čte a vyhodnocuje "ombudsman" - osoba stojící mimo struktury školy. Tento řešitel v případě potřeby navrhuje řešení oznámených případů, případně je řeší ve spolupráci s ředitelkou školy.

Zde najdete informace jak Whispero chrání identitu zaměstnanců.

 

Vstup do oznamovacího systému můžete provést na tomto odkazu:  https://app.whispero.eu/submit/510320489

 

Co je a co dělá Whispero

Whispero je anonymní schránka důvěry, díky které může kdokoliv oznámit cokoliv. Všechna data přijímá Whispero, které je zašifruje a bezpečně uloží. K obsahu oznámení má přístup pouze řešitel na straně organizace - v našem případě se jedná o Mgr. Stanislava Zavadila ze společnosti Parhesys s.r.o.

 

Výhodou pro oznamovatele je jednoduché rozhraní pro oznámení. Nemusíte se nikde registrovat, oznámení lze zaslat na pár kliknutí. 

Posílat oznámení můžete z jakéhokoliv zařízení, Whispero podporuje oznámení přes PC, telefon, notebook nebo tablet, formulářem na webových stránkách Whispero, zavoláním telefonem do záznamové schránky Whispero nebo mailem.

  

Stálý odkaz na schránku důvěry je na webu umístěn v sekci Povinně zveřejňované údaje - boj proti korupci.

 

 

Přihlašte se