Jan Deyl Conservatory of music

logo Jan Deyl Conservatory of music

 

Ve středu 21. června v koncertním sále Jana Drtiny zazpíval posluchač 5. ročníku z pěvecké třídy Mgr. Jarmily Chaloupkové a sólista opery Národního divadla v Praze Daniel Matoušek.
Během večera zazněly v Danielově podání italské a neapolské písně od Rossiniho, de Curtise, de Crescenza a dalších významných skladatelů.
Na klavír Daniela doprovodil renomovaný pianista a pedagog naší konzervatoře prof. Ahmad Hedar. Program koncertu sestavil Daniel jako své debutové album s názvem Voglio vivere così, které se připravuje pro vydání příští rok.
Koncertu se zúčastnili nejen Danielovi spolužáci a přátelé či pedagogové školy, ale také další významné osobnosti. Na fotografii je Daniel Matoušek a prof. Ahmad Hedar spolu s mluvčí Dopravního podniku hl. m. Prahy, Mgr. Anetou Řehákovou, spolumajitelkou advokátní kanceláře HSP & Partners, JUDr. Lenkou Příkazskou, a poradkyní v oblasti zahraniční spolupráce pro Středočeský kraj, Ing. Simonou Šenkýřovou.
Po koncertu byl v komorním sále pro hosty připraven menší raut na oslavu a také jako poděkování Danielovi a prof. Hedarovi. Velké poděkování patří také Pojišťovně VZP, která koncert sponzorovala a umožnila tak jeho uskutečnění.
Závěrem blahopřejeme Danielovi i jeho pedagožce Mgr. Jarmile Chaloupkové a také prof. Ahmadu Hedarovi a děkujeme za úchvatný umělecký zážitek.

Pojišťovně VZP - sponzor

 

Přihlašte se